Loreal Blur ile Cildim pürüzsüz

Pazar, Kasım 23, 2014 3 21

Evet  “cildim pürüzsüz” iddialı bir söz değil mi ? Ancak abartı yok o kadar diyebilirim.
Bir süre önce Tavsiye Kanalı’nın davetiyle Tavsiye Meleği oldum ve #LorealBlurile kampanyasına katıldım. Buradan gelen kampanya kutusunda çok güzel bir sunumla, Loreal’in iki yeni ürününü deneme şansım oldu. Bir tanesi Magic Blur yaşlanma karşıtı bakım kremi, diğeri ise yine Magic Blur anında cilt pürüzsüzleştirici krem.  

Yaşlanma karşıtı bakım kreminin etkisini anlayabilmek için bir süre düzenli olarak kullanmak gerekir sanırım, ancak uyguladığım anda normal bakım kremlerinin aksine biraz daha yoğun ve dokulu bir krem hissi aldım. Bu yüzden o pürüzsüzleştirici etkiyi hafifte olsa bu bakım kreminde de hissettim biraz.
Beni asıl etkileyen ve benim gibi bir çok kişiyi de çok etkilediğini gördüğüm ürün ise Magic Blur’un anında cilt pürüzsüzleştirici tamamlayıcı dokunuş kremi. Bu krem doku ve yogunluk olarak Benefit’in Porefessional makyaj bazına benziyor biraz. Cildinize uyguladığınız anda sürdüğünüz yüzeyde bir mat görüntü oluşuyor. Yağlı bir cilde sahipseniz bu görüntü sizi inanılmaz mutlu edecektir. Mat görünüşün dışında yüzeydeki tüm pürüzler, ince çizgiler  bir anda görünmez oluyor, kırışıklıklar ise ciddi oranda farkedilmez hale geliyor. Sanki yüzünüze ilahi bir dokunuş olmuş ve rotuş işlemi ekranlardan yüzünüze taşmış gibi bir etki =)

Sanırım 40 yıl düşünsem böyle bir ürünü hayal edemezdim ama böyle bir teknolojiyi düşünülmüş ve geliştirmişler. Sonucu övmekle değil sizin denemenizle anlatabilirim ancak.
Bu yüzden ürünü tanıtan bir video hazırladım. Aşağıdaki adresten izleyebilirsiniz.

Tabi ki her zaman, her ürün için en güzeli kendinizin deneyimlemesidir. Bu yüzden mutlaka bir Loreal standında ürünü deneyip sonuca kendiniz şaşırın isterim.

Uzun vadeli kullanımda nasıl bir etkisi olur ya da yağlı- karma- kuru ciltlerde nasıl bir dayanıklılığı var pek bir yorum yapamayacağım. Bunları sanırım test etmeniz gerekir.
Dilerim paylaşımım sizlere yardımcı olur, belki bu konuda bir arayışınız vardı ve deneyip bu üründen memnun kalırsınız.
Yorumlarınızı benimle paylaşmanızı umarım.
Güzel bir hafta dilerim herkese.

 

21
3 Comments
 • Semahan
  Kasım 24, 2014

  Sen bu kadar iyi diyorsan mutlaka iyidir çok merak ettim hemen gidip bulucam

 • Ceren
  Kasım 24, 2014

  Çok merak uyandıran bir yazı :) Sizin cildiniz zaten pürüzsüz olduğu için kendi cildimde nasıl durur onu merak ettim aslında. Teşekkürler harika bir tavsiye bu mutlaka deneyeceklerimin başında bu krem.

 • Tavsiye Kanalı
  Kasım 27, 2014

  Merhaba Sevgili Meleğimiz Çiseren,

  L’Oreal Magic Blur ile anında pürüzsüz bir cilde kavuşman ve eşsiz bir deneyim yaşamış olman harika bir haber:) Çünkü Meleklerimizin deneyimleri ve yorumları bizim için çok değerli. Bu güzel yazın ve paylaşımların için çok teşekkürler:)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir